Öğrencilerimiz

  1. 2009-2010-2011 -2012 ÖĞRENİM YILINDA ÜNÜVERSİTEDE OKUYAN ÖĞRENCİLERİMİZİN  DÖKÜMÜ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.BU ÇALIŞMA HER YIL YENİLENECEKTİR.SİTEDE YER ALMAYAN ÖĞRENCİLERİMİZİN BİLDİRİLMELERİNİ RICA EDERİZİ

Sıra No        ADI SOYADI          OKUDUĞU ÜNİVERSİTE             BABA ADI

 

 

  1. AKYILDIZ ERTUĞRUL-İST.ÜNV.-HUKUK-ZÜHTÜ
  2. AKYILDIZ TUBA-MİMARSİNAN.ÜNV-MİMARLIK F-HÜSEYİN
  3. AKYILDIZ TUĞÇE-İSTANBUL.ÜNV-BİYOLOJİ-HÜSEYİN
  4. AŞKAR İLKNUR-BARTIN ÜNV-MYO-BİLGİSAYAR.TKN-MENDERES
  5. AŞKAR SEVİL-KIBRIS ÜNV-BASIN YAYIN-SELAHATTİN
  6. AŞKAR OGÜN-AZERBEYCAN ÜNV-MÜHENDİSLİK-AHMET
  7. AŞKAR SELMA-KOCAELİ ÜNV-PETRO KİMYA-HÜSEYİN
  8. AŞKAR FATME-GİRESUN ÜNV-FEN BİLGİSİ ÖĞR-ŞAHİN
  9. AŞKAR AYŞE-ANADOLU ÜNV-İNŞAAT MÜH-ŞAHİN
  10. AŞKAR ZEYNEP-GİRESUN ÜNV-TÜRKÇE ÖĞRT-RIZVAN
  11. AŞKAR MELEK- KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ-FİZİK- ŞAHİN
  12. AŞKAR MERVE- ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERSİTESİ-MALİYE- MEHMET
  13. AŞKAR UĞUR- ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ-SINIF ÖĞRETMENLİĞİ- NURETTİN
  14. BAKIRTAŞ AYŞE- BAYRAM
  15. BAKIRTAŞ MUSTAFA- DÜZCE ÜNİVERSİTESİ-ORMAN MÜHENDİSLİĞİ- BAYRAM
  16. BAKIRTAŞ TUĞBA –SAKARYA ÜNİVERSİTESİ-İLAHİYAT- BAYRAM
  17. BAKIRTAŞ SİNAN- KARADENİZ.T.Ü.FEN.ED.FAK.MATEMATİK.-HASAN
  18. BAKIRTAŞ GÜLŞAH-SAKARYA ÜNV-İKT.İDARİ.BİL F-KAMU YÖNEROL
  19. BAKIRTAŞ GAMZE-İST Ü-FLORANCE NİGHTİNGALE-HEMŞİRELİK FAK-EROL
  20. BAKKAL SELAHATTİN- KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ-MADEN MÜHENDİSLİĞİ –SÜLEYMAN
  21. BAKKAL SEVİMKARADENİZ TEK.ÜNÜVERSİTESİ-MALİYESÜLEYMAN
  22. ÇOĞLAN BAYRAM –SAKARYAÜNİVERSİTESİ – İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ- SABRİ
  23. ÇOĞLAN FUAT –GAZİ ÜNİVERSİTESİ-ELEKTRİK ÖĞRETMENLİĞİ- SABRİ
  24. ÇOĞLAN İSA- NAZİLLİ ÜNİVERSİTESİ – ARKEOLOJİ- SEYFETTİN
  25. ÇOĞLAN İSMAİL- NAZİLLİ İKT.İD.B.FAK-MALİYE –SEYFETTİN
  26. ÇOĞLAN ŞAHSENEM-KOCAELİ ÜNV.MES-YÜK OK-AĞIRLAMA HİZM-KENAN
  27. ÇOĞLAN ŞAHSENEM-KARABÜK ÜNV SOSYAL COĞRAFYA-REMZİ
  28. ÇOLAK FERHAT KAZIM-ÇANAKKALE ÜNV-MÜZİK ÖĞR-OSMAN
  29. ÇUHADAR AHMET- ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERSİTESİ-MYO –MAHMUT
  30. ÇUHADAR HAVA- BİLKENT ÜNİVERSİTESİ-TÜRKÇE ÖĞRTM –TAHSİN
  31. ÇUHADAR VEYSEL-KARABUK UNV-OTOMOTIV- MEHMET
  32. CUHADAR EMRAH-KARAELMAS UNV-INSAAT TEKNIKERI-MEHMET
  33. ÇUHADAR TUĞBA GÜL-SAKARYA ÜNV-JEOFİZİK MÜH-OSMAN
  34. ÇUHADAR BEYTULLAH-SAKARYA ÜNV-JEOFİZİK-OSMAN
  35. ÇUHADAROĞLU HÜSNA- YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ – MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ-H.İBRAHİM
  36. ÇUKDAR ABDULLAH-KARABÜK ÜNV-MAKİNE TASARIM ÖĞRETMENLİĞİ-SERVET
  37. DEMİR LEYLA- ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ – GAZİ O.PAŞ.MYO -BANKACILIK- MURAT
  38. DEMİR SEVİM-19 MAYIS ÜNV-ALMANCA ÖĞRTMENLİĞİ- 
  39. DEMİR TUĞÇE-KARAELMAS ÜNV-İNŞAAT BÖLÜMÜ-SALİM
  40. DEMİR İSHAK-İSTANBUL ÜNV-COĞRAFYA-TURGAY
  41. DEMİR MÜCAHİT-DOĞU AKDENİZ ÜNV-HUKUK-HASAN ALİ
  42. DEMİR BAYRAM-KASTAMONU ÜNV-ORMAN MÜH-HASAN ALİ
  43. DEMİRKIR ECE- BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ – KİMYA- RAMİS
  44. DEMİRKIR NAMIK –ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ – ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER- NURİ
  45. DEMİRKIR MUSTAFA-GAZİ ÜNÜVERS-YAPI ÖĞRETMENLİĞİ-OSMAN
  46. DEMİRKIR ÇOŞKUN-SAKARYA ÜNV-BİLGİSAYAR SİS.ÖĞRETM-OSMAN
  47. DEMİRKIR HASAN-ZONGULDAK MADEN TEKNİKERLİĞİ-OSMAN
  48. DEMİRKIR ZÜLAL-ULUDAĞ Ü.-GIDA TEKNOJİLERİ-MEHMET
  49. DEMİRKIR BERK-GEBZE YÜKSEK TEKN.ENSTİTÜSÜ-ELEKTRONİK MÜH-KADİR
  50. DEMİRKIR SEVDA-A.İZZET BAYSEL-FEN ED.F-SOSYOLOJİ-NURİ
  51. DEMİRKIR ZÜBEYDE-MARMARA TIP-                   MUSTAFA
  52. DEMİRKIR ASİYE-SELÇUK ÜNV-EDEBİYAT-        İLYAS
  53. DEMİRKIR HAKAN-SELÇUK ÜNV-MAK.MÜH-       CENGİZ
  54. DEMİRKIR ORHAN-KOC.ÜNV-MESLEK Y.O-ELEKTRİK-ELEKT-İSMAİL
  55. EGİN USAME-KIBRIS Y.DOĞU-ULUSLARARASI İ-MEHMETALİ(HOCA)
  56. EGİN MAŞİTE-ERZ-ATATÜRK ÜNV-İLAHİYAT FAK-MEHMET ALİ(HOCA)
  57. EGİN BEYZA-DOĞUŞ ÜNV-HUKUK-OSMAN
  58. EGİN SALİH-BOĞAZİÇİ B.SAYAR MÜH-OSMAN
  59. ERBAY TUĞÇE –BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA- OSMAN
  60. ERBAY GÜLSÜM- KOCAELİ.Ü.BİLGİS.MÜH-. MURAT
  61. ERBAY HASAN –KARAELMAS .Ü.FİZİK.- MECİT
  62. ERBAY GÜLÇİN- O.D.T.Ü. MİMARLIK –MECİT
  63. ERBAY ŞENGÜL-İST ÜNV-ORMAN MÜHENDİSLİĞİ-REFİK
  64. ERBAY FATMA-KARAELMAS ÜNV-İŞLETME-REFİK
  65. ERBAY YASİN-KOCAELİ ÜNV-İKTİSAT-REFİK
  66. ERBAY ZEYNEP-KTÜ TIP FAKÜLTESİ-MURAT
  67. ERBAY MEHMET-İ.Ü.CERRAHPAŞA TIP-OSMAN
  68. ERBAY SÜLEYMAN-BALIKESİR ÜNV.İNŞ.MÜH-HASAN
  69. GÜLAY İSA-GİRESUN.ÜN.ŞEBBİN KHİSAR.M.Y.O.İ.İ.B.HALKLA
  70. GÜLAY RAHMAN-KTÜ-İKTİSADİBİLİMLER-HÜSEYİN(PALA)
  71. GÜLÇEBİ AYHAN- KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ-SOS.BİL.OĞR
  72. GÜLÇEBİ AYŞE-K.MARAŞ-SÜTÇÜ İMAM ÜNV-ZİRAAT MÜH-SEYFETTİN
  73. GÜLÇEBİ NESLİHAN –KONYA SELCUK ÜNİVERSİTESİ -İLAHİYET Abbas Gülçebi torunu
  74. GÜLÇEBİ VEYSEL- ORDU ÜNİVERSİTESİ -OTOMASYON
  75. GÜLÇİÇEK ÖZLEM- KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ -OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
  76. KELEŞ AHMET- GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ -ARKELOJİ- HÜSEYİN
  77. KELEŞ AYŞE –BİLKENT ÜNİVERSİTESİ – İŞLETME- FARUK
  78. KELEŞ CAN- KOÇ ÜNÜVERSİTESİ – KİMYA MÜHAHMET
  79. KELEŞ ESRA-KOÇ.ÜNÜVERSİTESİ-EKONOMİ –MEHMET
  80. KELEŞ EMİNE İTÜ – KİMYA MÜHENDİSLİĞİ+ SÜLEYMAN
  81. KELEŞ ESMA- GİRESUN ÜNİVERSİTESİ – KİMYAHÜSEYİN
  82. KELEŞ ABDULLAH- ÇAPA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ –METİN
  83. KELEŞ ALİ İTÜ – HARİTA MÜHENDİSLİĞİ- ABDULLAH
  84. KELEŞ BÜŞRA İTÜ – KİMYA MÜHENDİSLİĞİABDULLAH
  85. KELEŞ EMİNE- MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ – MİMARLIK- MAHMUT
  86. KELEŞ MEHMET FATİH- BİLKENT ÜNİVERSİTESİ -MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİKMURAT
  87. KELEŞ RABİA- BİLKENT ÜNİVERSİTESİ – SİTASET BİLİMİMAHMUT
  88. KELEŞ TUBA- GİRESUN ÜNİVERSİTESİ – KİMYA- HÜSEYİN
  89. KELEŞ YAKUP –KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ – HARİTA MÜHENDİSLİĞİ İSMAİL
  90. KELEŞ ZEYNEP- KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE.YÜKSEK OKULU- İSMAİL
  91. KELEŞ METİN –HALİÇ ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIKH. İBRAHİM
  92. KELEŞ KADİR-PRAG ÜNÜVERSİTESİ-İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ-EMİN
  93. KELEŞ HALİL-B.ECEVİT ÜNV-SOS.BİL.ÖĞ-İLYAS
  94. KELEŞ MUHAMMET-KARABÜK ÜNV-B.SAYAR MÜH-İLYAS
  95. KIRANSOY ALİ- AFYON KOCATEPE ÜNİVESİTESİ – OTOMOTİV ÖĞR. MEHMET
  96. KUKU MUSTAFA- GAZİ ÜNİVERSİTESİ – TALAŞLI ÜRETİM –BEKİR
  97. KÜÇÜK HURİ- İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ – İNG MÜTERCİMLİK- MURAT
  98. KÜÇÜK HÜMEYRA –KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİŞÜKÜR
  99. KÜÇÜK ENİSE –DÜZCE ÜNİVERSİTESİ -ÇİLİMLİ MYO-ORG TARIM- MUSTAFA
  100. KÜÇÜK HÜMEYRA- İST Ü-DİN KÜLTÜRÜ ÖĞR-MURAT
  101. KÜÇÜK MEHMET- İ.T.Ü.-ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ- MUSTAFA
  102. KÜÇÜK OSMAN- KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ-JEOLOJİ MÜH- ŞÜKÜR
  103. KÜÇÜK TUBA –ZONGULDAK .K.ELMAS-FENBİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ-ALİ
  104. KÜÇÜK UĞUR-ÇUKUROVA ÜN.SU ÜRÜNLERİ MÜH.- ALİ
  105. KÜÇÜK BERATBAYRAM-EGE ÜNV-ULUSLARARASI İLİŞKİLER-ALİ
  106. KÜÇÜK TUBA-EGE ÜNV-BESLENME VE DİYABETİK-ALİ
  107. KÜÇÜK UĞUR-ULUDAĞ ÜNV-GIDA TEKNELOJİLERİ-ALİ
  108. KÜÇÜK EMRE-KARABÜK ÜNV-BİLGİSAYAR MÜH-SERVET
  109. KÜÇÜK YUNUS-MERSİN ÜNV-ARKELOJİ-İZZET
  110. KÜÇÜK SEMANUR-ODTÜ-MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ-ARİF
  111. ÖZTÜRK İLYAS- GİRESUN Ü-TARİH- MAHMUT
  112. ÖZTÜRK ÜMMÜHAN- KOCAELİ.Ü-YÜKSEK HEMŞİRELIKŞÜKÜR
  113. ÖZTÜRK YAHYA -OSMAN GAZİ-TIP- YUSUF
  114. ÖZTÜRK FARUK-S.DEMİREL ÜN-MAKİNE RESİM KONS-ÖMER
  115. ÖZTÜRK ZÜLEYHA-KIRŞEHİR AHİ EVREN ÜN -BLGS PROG-ÖMER
  116. ÖZTÜRK YUNUS-YILDIZ TEKNİK ÜNV-İSMAİL
  117. ÖZTÜRK SİNAN-SAKARYA ÜNV-SEYFULLAH
  118. ÖZTÜRK MERVE-İSTANBUL ÜNV PSİKOLOJİ-MEHMET
  119. ÖZTÜRK ALİ CAN-KOCAELİ ÜNV-SİYASET BİLİMİ-MEHMET
  120. PEHLİVAN MELEK- ZONGULDAK K.ELMAS.Ü-TÜRKÇE –HÜSEYİN
  121. SARİ BEYZA-SAKARYA ÜNÜVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ-MAHMUT
  122. SARİ HAVVA ESRA-DOĞU AKDENİZ.ÜNV.HUKUK-ERDOĞAN
  123. SARİ İSA-KARADENİZ TEK.ÜNV-İŞLETME-HASAN
  124. SARİ MUSTAFA-G.OSMANPAŞA-ÜNV-END.MÜH-METİN
  125. SARİ ENES-ULUDAĞ ÜNV-ZİRAAT MÜH-METİN
  126. SARI TUĞBA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SMY ANESTEZİ TEKNİSYENLİĞİ – CEVAT
  127. SARI YAVUZ SELİM-ULUDAĞ ÜNV-HUKUK-ÖMER
  128. ŞAHİNTÜRK BAYRAM- İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
  129. ŞAHİNTÜRK BELKIS- İTÜ-İŞLETME MÜHENDİSLİĞİSAADETTİN
  130. ŞAHİNTÜRK HİLAL- KOCAELİ.Ü.-SINIF ÖĞRSÜLEYMAN
  131. ŞAHİNTÜRK MURAT- GAZİ Ü-KAMU YÖNETİMİHÜSEYİN
  132. ŞAHİNTÜRK RAHMAN- ERZURUM ATATÜRK .Ü-DIŞ TİCARETHÜSEYİN
  133. ŞAHİNTÜRK  SERKAN-MARMARA ÜNV-AKTÜERYA-   SEFER
  134. ŞAHİNTÜRK  ÖZGÜR-EGE ÜNV-ZİRAAT MÜH-              DURSUN ALİ
  135. ŞAHİNTÜRK ÖMER-ANADOLU ÜNV-İNŞAAT MÜH-RAİF
  136. UZUN ABDULSAMET- ANADOLU-MALİYE
  137. UZUN FATİH ZONG-KARAELMAS Ü-İŞAAT MÜHENDİSLİĞİAHMET ALİ
  138. UZUN MERVE- ZONGULDAK KARAE-DEVREK.MYO-KİMYAMEHMET
  139. UZUN SABAHATTİN –ZONG-KARAELM.Ü-FEN ED.FAK-MATEMATİK- AHMET ALİ
  140. UZUN SEYDA- GİRESUN .Ü-İŞLETME- ABDURRAHMAN
  141. UZUN BÜŞRA-ORDU ÜNV-EDEBİYAT-ABDURRAHMAN
  142. UZUN MERVE-O.D.T.ÜNV-KİMYA  MÜH-ALİ MUSA
  143. YEŞİLKIR BAYRAM –KARABÜK ÜNİVERSİTESİ-MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ- ALİ
  144. YEŞİLKIR YUSUF –ANTALYA-HUKUKBAYRAM
  145. YILMAZ ÜMRAN –ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ-PEYZAJ MÜHENDİSLİĞİ
  146. YILMAZ FATMA-GAZİ ÜNÜVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİVE EĞ ÖĞRETM-HASAN
  147. YILMAZ HASAN-SAKARYA ÜNV-İŞLETME-HASAN