Mezunlarımız

Köylülerimizden üniversite ve yüksek okul mezunları ile ilgili çalışmalarmız devam etmektedir. Bu çalışmaya lisans diploması olanlar, yüksek lisans yapanlar, öğretmenlerimiz, sair yüksek okul mezuları dahil olacak şekilde soyadları ve mezun oldukları bölümleri de belirtilerek sitemizde yayınlanacaktır. Bu hususta yeterli bilgisi olan hemşerilerimizden ricamız kendi akrabalarını bize bildirmeleri. Bu konu ile ilgili çalışmalar uzun zaman alacağı için biryerden başlamak gerekti. Bilgi akışına göre yeni düzenlemeler devamlı yapılacaktır. Çalışmalarımızla ilgili hata ve yanlışlarımızın doğrusunu bilen ilgili hemşerilerimizin iletişim formunu kullanarak sitemize bildirmelerini rica ederiz.

Saygılarımızla;

[table id=1 /]

 

SOYADI VE ADI        MEZUN OLDUĞU OKUL VE BÖLÜM               BABA ADI

  1. AKYILDIZ YUSUF-İNŞAAT MÜHENDİSİ-SALİH
  2. AKYILDIZ HÜSEYİN-DOKTOR-AVNİ
  3. AKYILDIZ FATMA-DİŞ HEKİMİ-AVNİ
  4. AKYILDIZ HATİCE-ÖĞRETMEN-MEHMET
  5. AKYILDIZ SEBAHAT-ÖĞRETMEN-MEHMET
  6. AKYILDIZ SALİH-MADEN MÜH-MEHMET
  7. AKYILDIZ HÜSEYİN-İNŞAAT MÜHENDİSİ-BAKİ
  8. AKYILDIZ YILMAZ-SAĞLIK M.Y.O-BAKİ
  9. AKYILDIZ SEYFULLAH-İKTİSAT-SEYMEN
  10. AKYILDIZ CEMAL-PİLOT ALBAY-SEYMEN
  11. AKYILDIZ ZÜHTÜ-ÖĞRETMEN-ALİ
  12. AKYILDIZ ALİ-ÖĞRETMEN-ZÜHTÜ
  13. AKYILDIZ HAVVA-ÖĞRETMEN-ZÜHTÜ
  14. AŞKAR KAMİL-ANADOLU ÜNV-LİSANS ÖĞRETMEN-SAİT
  15. AŞKAR NERİMAN-CUMHURİYET ÜNV-MUHASEBE             –                  KAMİL
  16. AŞKAR NURİ-9 EYLÜL B.SAYAR PRGRAMCILIĞI                    –               KAMİL
  17. AŞKAR KAMURAN-K.T.Ü-ÖĞRETMENLİK                                                  SUAT
  18. AŞKAR İSMAİL-MARMARA ÜNV-ÖĞRETMENLİK                             –    SUAT
  19. AŞKAR ŞAZİMENT-ADALET YÜKSEK OKULU                                    –     SUAT
  20. AŞKAR LÜTFÜYE-KTÜ-HEMŞİRELİK                                                     –   RIZVAN
  21. AŞKAR FUAT-ERZÜRÜM ATATÜRK ÜNV-FELSEFE ÖĞR              –      RIZVAN
  22. AŞKAR MAKBULE-KTÜ-BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI                –     RIZVAN
  23. AŞKAR SEYMEN-MAKİNA        MÜHENDİSİ                                        –     HAKKI
  24.  AŞKAR RAHŞAN-BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI                             –    GAFUR
  25. AŞKAR ÖZLEM-ANKARA ÜNV-İNGİLİZCE ÖĞR                                 –   GAFUR
  26. AŞKAR FATMA-ANKARA ÜNV-ÖĞRETMENLİK                                   –  GAFUR
  27. AŞKAR İBRAHİM-İTÜ-YÜKSEK METALURJİ  MÜH                           –   ALİ
  28. AŞKAR BAYRAM-SINIF ÖĞRETMENİ                                                      – YÜKSEL
  29. AŞKAR FADİME-ELSANATLARI,DESİNATÖRLÜK                                – HASAN
  30. AŞKAR UĞUR-ÖĞRETMEN                                                                       –    OKTAY
  31. AŞKAR İLKNUR-ÖĞRETMEN                                                                      – MEHMET
  32. AŞKAR AYŞEGÜL-MUHASEBE                                                                  –   AHMET
  33. AŞKAR İZZET-ÖĞRETMEN                                                                        –   MECİT
  34. AŞKAR ÖZGÜR-MÜHENDİS                                                                       –   YUSUF
  35. AŞKAR ASLAN-MÜHENDİS                                                                        –   ASLAN
  36. AŞKAR İSA-ÖĞRETMEN
  37. ÇOLAK NİHAT-MARMARA ÜN-İLAHİYAT——————KAZIM
  38. ÇOLAK SÜLEYMAN-CUMHURİYET ÜN-MAK MÜH——-RECEP
  39. ÇOLAK MELEK-MARMARA  ÜN İLAHİYAT—————–RECEP
  40. ÇOLAK RASİM-ATATÜRK ÜN FEN ED-POLİS————–HASAN
  41. ÇOLAK BAYRAM-KARAELMAS ÜN-İKTİSAT—————HASAN
  42. CUHADAR EROL-GAZI UNV-MATEMATIK-                                          -MEHMET
  43. CUHADAR BASARAN-KDZ.TEKNIK UNV-ELEKT-ELEKTRONIK-    MEHMET
  44. CUHADAR HAKAN-IST TEK.UNV-ELEKTT.ELEKTRONIK             –  MEHMET
  45. CUHADAR ADEM-ANADOLU UNV-DIS TICARET-                           –   MEHMET
  46. AŞKAR RIZVAN-İLAHİYET                                                                         –  SAL İH
  47. DEMİR BAYRAM-DUMLUPINAR ÜNV-TARİH ÖĞRT                           – HALİL
  48. DEMİR İBRAHİM-  YILDIZ TEKNİK ÜNV-KİMYA                                –  HALİL
  49. DEMİR İSMAİL-      ANADOLU ÜNV-İKTİSAT                                        – HALİL
  50. DEMİR ÖMER    -ANKARA ÜNV-İLAHİYAT                                         –    HALİL
  51. DEMİR ZEYNEP-KOCAELİ ÜNV-FEN BİLGİSİ ÖĞRT                         –  HALİL
  52. DEMİR GÜNAY-GAZİOSMANPAŞA ÜNV-FİZİK-                               -MEHMET ÇUKDAR
  53. DEMİR HALİT-ANADOLUÜNV-İŞLETME-                                          MUZAFFER(KARA HÜS)
  54. DEMİR(GÜLÇEBİ) FATMA-ULUDAĞ ÜNV-İLAHİYAT                       SALİH
  55. DEMİR NURETTİN-KTÜ ORMAN MÜH-                                              BAYRAKTAR
  56. DEMİR BEKİR-KTÜ İNŞAAT MÜH                                                         BAYRAKTAR
  57. DEMİR SALİH-EKSPER-İST.ÜN.ORMAN FK-MEHMET
  58. DEMİR HÜSEYİN-SELÇUK ÜNV.(AVUKAT)-MEHMET
  59. DEMİR HASAN-ATATÜRK ÜNV-İLAHİYAT(ÖĞRETMEN)-MEHMET
  60. DEMİR KÜRŞAD(VEYSEL)-MARMARA HUKUK-C.SAVCISI-MEHMET-
  61. DEMİRKIR  RAMİS-ANADOLU ÜNV-İKTİSAT                                     –  SALİH
  62. DEMİRKIR HAYRİYE-ANADOLU ÜNV-İŞLETME                                –  CELAL
  63. DEMİRKIR MÜGE-MARMARA ÜNV-HUKUK                                        –  RAMİS
  64. DEMİRKIR ALİPAŞA-GAZİ ÜNV-REHBERLİK-HASAN
  65. DEMİRKIR YASEMEN-MARMARA ÜNV-MATEMATİK ÖĞ-HAYATİ
  66. DEMİRKIR BANU-HACETTEPE ÜNV-FRNSIZCA ÖĞR-                      –MEHMET
  67. ERBAY DAVUT-İST ÜNV-ORMAN MÜHENDİSLİĞİ                             SALİH
  68. ERBAY ELMAS ÖĞRETMEN TEMEL
  69. ERBAY SEVİM ÖĞRETMEN TEMEL
  70. ERBAY AYŞE ÖĞRETMEN TEMEL
  71. ERBAY FATMA ULUDAĞ ÜNİ TIP FAK TEMEL
  72. ERBAY SALİH ANADOLU ÜNİ İŞLETME TEMEL
  73. ERBAY AHMET HACETTEPE ÜNİ BİLG MÜH TEMEL
  74. ERBAY ARZU YTÜ END MÜH DAVUT
  75. ERBAY GÜLÇİN ODTÜ MİMARLIK MECİT
  76. ERBAY FATMA MAKİNE MÜH HASAN
  77. ERBAY KAMİL KOCAELİ ÜNİ ELEKT MÜH HASAN
  78. ERBAY ŞENGÜL İÜ ORMAN MÜH REFİK
  79. ERBAY TUĞÇE BOĞAZİÇİ ÜNİ KİMYA (MASTER) OSMAN
  80. ERBAY İBRAHİM MADEN MÜH HÜSEYİN
  81. ERBAY AYŞEGÜL KOCAELİ ÜNİ FİZİK (DOKTORA) İSMAİL
  82. ERBAY KEMAL ASTSUBAY HASAN
  83. ERBAY MECİT ANADOLU ÜNİ İŞLETME HASAN
  84. ERBAY AYHAN KOCAELİ ÜNİ FİZİK İSMAİL
  85. ERBAY HAVVA HEMŞİRE SALİH
  86. ERBAY  OSMAN-ODTÜ-MAKİNA MÜH                                                   TEMEL
  87. ERBAY EŞREF-İST  ÜNV-ULUSLARARASI İLİŞKİLER                            BEHREM
  88. ERBAY DAVUT-İST .TEKNİK.ÜNV-İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ                               BEHREM
  89. ERBAY ELMAS-KOCAELİ ÜNV-HEMŞİRELİK                                          ESAT
  90. ERBAY OSMAN-FEN BİLGİSİ ÖĞ.ERZ.ATAT.ÜNV.ALİ
  91. GÜLÇEBİ ZAFER-GAZİ ÜNV-ELEKT ÖĞRT                                               SALİH
  92. GÜLÇEBİ SAFİNAZ-HALKLA İLİŞKİLER-ESKİŞEHİR A.ÜNV-SEYFETTİN
  93. GÜLÇEBİ FADİME-İŞLETME-KONYA SELÇUK ÜNV-SEYFETTİN
  94. GÜLÇEBİ HÜSEYİN-KOCAELİ ÜNV İNŞ TEKN-ANADOLU ÜNV İŞLETME-KOCAELİ ÜNV YÜKSEK LİSANS–SEYFETTİN
  95. GÜLÇEBİ AYŞE-PEYZAJ TEKNK.SAKARYA ÜNV-ZİRAAT MÜH-K.MARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNV-SEYFETTİN
  96. GÜLÇEBİ AYHAN- KRD TEKNİK ÜNV-SOSYAL BİLGİLER ÖĞR
  97. GÜLÇEBİ ADEM-SOSYAL BİLG ÖĞR-KRD.TEK ÜNV
  98. GÜLÇEBİ MUSTAFA-SOSYAL BİLGİLER ÖĞR-KRD TEKNİK ÜNV
  99. KELEŞ NURİ-İSTANBUL ÜNÜVERSİTESİ-BİYOLOJİ                   ASLAN(ZONG)
  100. KELEŞ EDİBE-BİLKENT .ÜNÜVERSİTESİ-İŞLETME                    NURİ   (ZONG)
  101. KELEŞ ASLAN(SÜLEYMAN)-BİLKENT ÜN-EKONOMİ                NURİ    (ZONG)
  102. KELEŞ FATİH-MARMARA ÜNÜVERSİTESİ-HUKUK                  NURİ      (ZONG)
  103. KELEŞ MURAT-İ.İ.T.İ.AKADEMİSİ-İŞLETME-MUHASEBE-     EMİN     (İZM)
  104. KELEŞ SÜNDÜZ-BİLKENT ÜN-ENDÜSTRİ MÜH-ABD  WİSC.ÜN.DOÇ.DR-    MURAT  (İZM)
  105. KELEŞ EMİN-BİLKENT ÜN-BİLGİSAYAR MÜH.                          MURAT  (İZM)
  106. KELEŞ BETÜL-KOÇ. ÜN-ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER (MCGILL MASTER) MURAT  (İZM)
  107. KELEŞ YALÇIN-İST ÜN-HUKUK                                                    KİBAR    (ZONG)
  108. KELEŞ AYŞEN-BİLKENT ÜN-İŞLETME                                        YALÇIN  (ZONG)
  109. KELEŞ AHMET(VEFAT)-İST ÜN- KİBAR    (ZONG)                   KİBAR    (ZONG)
  110. KELEŞ TUĞÇE-GALATASARAY ÜN.İLETİŞİŞM                         AHMET   (ZONG)
  111. KELEŞ MEHMET (VEFAT)-CERRAHPAŞA TIP                           KİBAR      (ZONG)
  112. KELEŞ ZEYNEP KOÇ ÜNİ ENDÜSTRİ MÜH                               MEHMET  (ZONG)
  113. KELEŞ AYŞE ÖĞRETMEN                                                               KİBAR        (ZONG)
  114. KELEŞ ZÜBEYDE(vefat)ÖĞRETMEN                                             ASLAN      (ZONG)
  115. KELEŞ BANU -İST ÜN-ARAP DİLİ EDEB                                      HASAN     (ZONG)
  116. KELEŞ YASEMİN-BİLKENT. AMER. KÜLT. EDEB.                    HASAN     (ZONG)
  117. KELEŞ SUAT-ZONG KARAELMAS ÜN-MAKİNE MÜH            HASAN     (ZONG)
  118. KELEŞ MURAT-İST ÜN-İNG İKTİSAT                                        HASAN     (İZMİT)
  119. KELEŞ FİGEN-MARMARA ÜN-İLETİŞİM                                  HASAN     (İZMİT)
  120. KELEŞ FATMA-YEDİTEPE ÜN-GÜZELSAN.PLAST SAN        HASAN     (İZMİT)
  121. KELEŞ SADULLAH-KOCAELİ ÜN-İNŞAAT MÜH                  ABDULLAH (İZMİT)
  122. KELEŞ ALPASLAN-DUMLUPINAR-ÜN-İ.İB FAK-İŞLETME  ABDULLAH(İZMİT)
  123. KELEŞ EYÜP-DOĞU AKDENİZ ÜN-HALKLA İLİŞKİLER    –  ABDULLA(İZMİT)
  124. KELEŞ YASİN-ANADOLU ÜN-ÇALIŞMA EK-ENİLİŞK       ABDULLAH  (İZMİT)
  125. KELEŞ SÜLEYMAN -MARMARA ÜN-İŞLETME                       YAKUP  (İZMİT)
  126. KELEŞ ASLI-KOCAELİ ÜN-İNŞAAT MÜH                                 HÜSEYİN  (İZMİT)
  127. KELEŞ ASUMAN-KOC.ÜN.-ÇEVRE MÜH                                   HÜSEYİN  (İZMİT)
  128. KELEŞ EMRAH-SÜL DEMİREL ÜN.MYO                                   HÜSEYİN (İZMİT)
  129. KELEŞ MAHMUT-ANADOLU ÜN-İŞLETME                             HÜSEYİN  (İZMİT)
  130. KELEŞ AYŞE-SAKARYA ÜNV-SAPANCA MYO                         HÜSEYİN  (İZMİT)
  131. KELEŞ RECEP-ANADOLU ÜN-SOSYAL BİLİMLER                 İLYAS         (ZONG)
  132. KELEŞ ABDULLAH-KARADENİZ TEK-ÜN-BİLGİSAYAR      RECEP       (ZONG)
  133. KELEŞ HASAN  -YILDIZ TEKNİK-MİMARLIK                         OSMAN      (İST)
  134. KELEŞ YUSUF-İST ÜN-MYOK-ELEKTRONİK                          SERMET   (İST)
  135. KELEŞ ZAFER-MARMARA ÜN-SPOR AKADEMİSİ                  ALİ             (İST)
  136. KELEŞ FATİH-KOCAELİ ÜN-SPOR AKADEMİSİ                      ALİ             (İST)
  137. KELEŞ MUZAFFER (VEFAT)-ANKARA İ.T.İ.AKADEMİRİ-İŞLETME   SADULLAH   (ZONG)
  138. KELEŞ ÖZGÜR-O.D.T.Ü-METALURJİ MÜH    –                 MUZAFFER  (ZONG)
  139. KELEŞ ASLAN-KAZAN-ÜN -BİLGİSAYAR MÜH.                         EMİN  (ZONG)
  140. KELEŞ ELİF -KARADENİZ -TEK ÜN-KİMYA                                EMİN  (ZONG)
  141. KELEŞ  HAVVA-KOCAELİ ÜN-ELEKTRİK-ELEKTR .MÜH        MUAMMER  (İZMİT)
  142. KELEŞ SADULLAH-KOCAELİ ÜN-BİLGİSAYAR MÜH                MUAMMER-(İZMİT)
  143. KELEŞ BAHRİ-MAKİNA MÜHENDİSİ             –             ALİ  (GÖKÇESU/BOLU)
  144. KELEŞ YÜKSEL-İNŞAAT MÜHENDİSİ          –               ALİ  (GÖKÇESU/BOLU)
  145. KELEŞ MUSA KEMAL-K.T.Ü-TIP           –                                           İSMAİL
  146. KELEŞ SERDAR-İSTANBUL ÜN.-GEMİ MAKİNALARI MÜH   –  KAMİL
  147. K ÜÇÜK MUSTAFA-ÖĞRETMEN(MÜDÜR)-AHMET
  148. KÜÇÜK HÜSEYİN FARUK-İNŞAAT TEKNİKERLİK MYO-MUSTAFA
  149. KÜÇÜK HASAN ALİ-EMN.M.Y.O-MUSTAFA
  150. KÜÇÜK ARİF-ADALET M.Y.OK-MEHMET
  151. KÜÇÜK MEHMETALİ-MİMAR-MEHMET
  152. KÜÇÜK ARİFE-JEODEZİ MÜH-HALİT
  153. KÜÇÜK FAHRETTİN-METALURJİ-HÜSEYİN
  154. KÜÇÜK HALİT-MÜHENDİS-HÜSEYİN
  155. KÜÇÜK SALİH-İLAHİYAT-OSMAN
  156. KÜÇÜK ABDULLAH-İNŞAAT MÜH-MUSTAFA
  157. KÜÇÜK GÜLSÜM-ÖĞRETMEN-MUSTAFA
  158. KÜÇÜK MEHMET-İLAHİYAT-MURAT
  159. KÜÇÜK ADEM-MYO-MURAT
  160. KÜÇÜK İDRİS-VETERİNER-MURAT
  161. KÜÇÜK AYŞE-ÖĞRETMEN-ADEM
  162. KÜÇÜK ZEKERİYA-ENDRÜSTRİ MÜH-ADEM
  163. KÜÇÜK HATİCE-ÖĞRETMEN-ŞÜKRÜ
  164. KÜÇÜK AHMET-BİLGİSAYAR MÜH-KEMEL
  165. KÜÇÜK ORHAN-BİLGİSAYAR M.Y.O-KEMAL
  166. KÜÇÜK SALİH-İLAHİYAT.M.Y.O-HASAN
  167. KÜÇÜK GÜLESER-SAĞLIK.M.Y.O-HASAN
  168. KÜÇÜK TUĞBA-İLETİŞİM.M.Y.O-HASAN
  169. KÜÇÜK HASAN-AVUKAT-MEHMETALİ
  170. KÜÇÜK OSMAN-ÖĞRETMEN-HÜSEYİN
  171. KÜÇÜK HÜSEYİN-İNŞAAT MÜHENDİSİ-ASLAN
  172. KÜÇÜK YÜKSEL-AD.M.Y.O-ASLAN
  173. KÜÇÜK ZÜBEYİR-KTÜ-JEOFİZİK YÜK.MÜH -MURAT(KOT)
  174. KÜÇÜK SERVET-MADEN MÜHENDİSİ-PAŞA
  175. KÜÇÜK ONUR-BİLGİSAYAR TEKNİKERİ-SERVET
  176. ŞAHİNTÜRK MEHMET-CUMHURİYET ÜNV-SİGORTACILIK-KEMAL
  177. ŞAHİNTÜRK SEFER-ERZURUM ÜNV-ZİRAAT MÜHENDİSİ-SÜLEYMAN
  178. ŞAHİNTÜRK YAVUZ SELİM-HACETTEPE ÜNV-İNG-KİMYA-SEFER
  179. ŞAHİNTÜRK RAİF-ESKİŞEHİR ÜNV İŞLETME-SÜLEYMA
  180. ŞAHİNTÜRK OĞUZ-AKDENİZ ÜNV-MAKİNE TEKNİKERLİĞİ-AHMET
  181. ÖZTÜRK AYŞE-BİYOLOJİ MÜH-NİĞDE.ÜNV-MAHMUT
  182. ÖZTÜRK HÜSEYİN-ELEKT.MÜH-AHMET
  183. ÖZTÜRK ALİ OSMAN-TARİH ÖĞ-AHMET
  184. ÖZTÜRK HATİCE-ANK HUKUK-(HAKİM)-MUSTAFA
  185. ÖZTÜRK İLYAS-TARİH ÖĞR-GİRESUN ÜNV-MAHMUT
  186. UZUN RUKİYE-KARAELMAS ÜNV-YÜK ELEKT-ELEKTRONİK MÜH-HÜSEYİN
  187. UZUN FAHRETTİN-19 MAYIS ÜNV-İNŞAAT TEKN-MUSTAFA
  188. UZUN SALİH-İST ÜN.GİRESUN A.LİSE.MÜDÜRÜ
  189. UZUN ZEKERİYA-ÖĞRETMEN
  190. UZUN ALİ-HALİL İBRAHİM-SAKARYA ÜNV-ÖĞRETİM ÜYESİ-DOÇENT.DR